Школа Відео та Текстового Контенту “ПроПіар”

У сучасному світі соціальні мережі є потужним інструментом комунікації, що розвивається зі швидкістю світла: з’являються нові застосунки, тренди та способи просування контенту.

Мета проєкту

“ПроПіар” – це проєкт, що покликаний надати учасникам дві ключові можливості: почути “про піар” від запрошених відомих гостей-блогерів та SMM-ників, а також під керівництвом фахівців відділу маркетингу та комунікації спробувати безпосередньо на практиці “пропіарити” продукт у різних соцмережах.

Опис проєкту

У 2023 році Школу успішно завершили 22 студенти Львівського університету. Цьогоріч Традиційна Школа Відео та Текстового Контенту “ПроПіар” відбудеться у квітні в офлайн-форматі на базі Львівського національного університету імені Івана Франка. Проєкт спрямований на підготовку студентів до роботи у сфері PR, зокрема, до створення відео та текстового контенту для просування брендів та продуктів.

Навички грамотного копірайтингу та креативної візуалізації допомагають найрезультативніше взаємодіяти із аудиторію в добу цифровізації. Курс стане для учасників не просто способом цікаво провести час, а й можливістю відчути себе у професіях блогера та SMM-спеціаліста. Перед сміливими всі двері відчинені, відчиняємо й наші для нових знань та можливостей.