Інтенсив цифрової безпеки для школярів

Інтенсив цифрової безпеки для школярів - традиційний онлайн-захід, створений для ознайомлення студентів із основними поняттями кібербезпеки.

Мета проєкту

Мета -  розказати тинейджерам про проблеми, пов’язані із кібератаками: як виявляти, запобігати та захищати себе від кіберзлочинців. А заразом і пояснити, що таке “інформаційна гігієна” та чому “хакер” – це не завжди погано. 

Опис проєкту

В рамках міжнародного місяця кібербезпеки 27 жовтня у Львівському університеті відбувся онлайн-захід “Інтенсив цифрової безпеки для школярів”. Його організував Центр маркетингу та розвитку Львівського національного університету імені Івана Франка за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України, Кіберполіції, Львівської обласної військової адміністрації, Львівського ІТ Кластера, громадської організації “Лабораторія ідей”, ІТ компаній SoftServe та GlobalLogic. Загалом відвідати кіберінтенсив зголосилося понад 160 школярів. Спікери цього інтенсиву – це кваліфіковані фахівці, які працюють у напрямку цифрової безпеки. Вони розказали школярам про проблеми, пов’язані з цифровими атаками, а також поділилися своїми знаннями та досвідом у цьому напрямку. Зокрема, учасники прослухали креативну лекцію “Кібербезпека та потреба 21-го століття”, яку підготувала сертифікована аудиторка інформаційних систем (CISA); консультантка компанії GlobalLogic – Марина Ляхова; про кібергігієну в інформаційному просторі підготував доповідь спеціаліст SoftServe – Михайло Кропива; а про безпечний і не дуже інтернет розповів фахівець SoftServe – Роман Карп’юк. Також учасники зустрілися з капітаном поліції Валерією Івковою та із представником Львівського ІТ Кластера Олегом Леськівим.

Результати проєкту

Молодь дізналася, як виявляти кіберзлочинців, захищати себе та рідних від можливих кіберзагроз.

Львівський національний університет імені Івана Франка linklayers