ФранкоCAMP

"Хочеш стати амбасадором Львівського університету?” – саме таким запитанням розпочиналася промокампанія для реєстрації на перший у Львівському університеті ФранкоCAMP. А сьогодні понад 50 учнів із різних шкіл України є амбасадорами Львівського університету у своїх навчальних закладах.

Мета проєкту

Ознайомити активних старшокласників із життям Львівського університету, аби надалі втілювати спільні проєкти з учнівською молоддю України.

Опис проєкту

Участь у дводенному таборі взяли обрані 62 учасники, які стали амбасадорами ЛНУ ім. І. Франка у своїх школах. Школярів привітав перший проректор ЛНУ ім. І. Франка Андрій Гукалюк. Опісля урочистостей кожен із учасників потрапив у одну із п’яти груп наших 19 факультетів та Педагогічного фахового коледжу, де мав змогу дізнатися про особливості того чи іншого напряму: гуманітарного, природничого, технічного, соціального чи економічно-правового. Кожен із підрозділів мав по 30 хвилин на своє представлення. Смачним перекусом стали піци від партнерів Pronto Pizza, печиво від Biscotti, вода від ТМ “Моршинська”. Далі учні із менторами та волонтерами вирушили до Наукової бібліотеки та Ботанічного саду, де провели наступні 4 години. У другий день учні познайомилися з Профком студентів, Студентським урядом, Науковим парком “Інновації та підприємництво”, Науковим товариством студентів, аспірантів та молодих учених і Центром культури та дозвілля. Далі школярі відвідали особливе місце – Інститут франкознавства, де мали змогу відкрити для себе таємниці життєвого та творчого шляху Івана Франка.

Результати проєкту

Учні розширили своє уявлення про Університет, а також дізналися чимало нового про освітні програми і тепер зможуть ділитися цією інформацією серед однолітків у своїх навчальних закладів.